Nema ništa domoljubnije nego provesti subotnje poslijepodne u prosincu gledajući godišnjiNogometna utakmica mornarice protiv vojske.

Tako je, ljudi - Crni vitezovi vojske i mornarički veznici sučeljavaju se u Američkoj igri u subotu, 11. prosinca. Za one koji ne znaju, Crni vitezovi dolaze iz Vojne akademije Sjedinjenih Država na Zapadu Point u New Yorku. U međuvremenu, mornarički veznici izlaze iz Pomorske akademije Sjedinjenih Država u Annapolisu, Maryland. Sama utakmica se igra na stadionu MetLife u East Rutherfordu, New Jersey. MetLife služi kao dom za New York Giants i New York Jets iz Nacionalne nogometne lige.

Ako trebate svoju dnevnu dozu američkog domoljublja, ne tražite dalje. Iz godine u godinu ova igra uvijek sa sobom nosi posebno značenje za sve uključene isvi gledaju. Možda se sjećate prije nekoliko godina, tijekom molitve mornarice protiv vojske prije utakmice, kapelan je dao sljedeću snažnu izjavu:

Ovo je jedina utakmica u kojoj bi svi na terenu umirali za sve koji gledaju.

Službeni CBS Sports Twitter račun objavio je isječak sa ceremonije otvaranja igre. Na snimci se vidi kako igrači obje momčadi izlaze na teren iz svojih tunela. Pogledajte dolje:

Evo dolazi mornarica. Evo dolazi vojska. Kakav prizor.

Kao što vjerojatno možete zamisliti,fanovi sveučilišnog nogometaapsolutno volim igru ​​Navy vs Army. I svake godine izlaze na društvene mreže kako bi podijelili koliko uživaju u tome.

Jedva čekam! Ovo će biti nevjerojatna igra! rekla je jedna osoba.

Ovo je tako cool! Naježi me svake godine! napisao je drugi korisnik Twittera.

Ostali navijači otišli su u odjeljak za odgovore kako bi bodrili svoje omiljene timove.

Go Navy, odgovorio je jedan obožavatelj.

Idi vojska, pobijedi mornarica! razveselio se još jedan obožavatelj.

Igra Navy vs Army Zatvorite kroz tri četvrtine igre

Kako trenutno stoji, mornarički veznici pobjeđuju svoje suparničke Army Black Knights 14-13 kroz prve tri četvrtine America's Gamea. Rezultat je ipak malo iznenađujući s obzirom na to da je Armija na poluvremenu vodila 13-7.

Mornarica sada ima sav zamah prema četvrtoj četvrtini na stadionu MetLife. Unatoč zaostatku veći dio utakmice, Navy je dominirao u trećoj četvrtini. Zapravo, nadmašili su Armiju 100-12 metara. To je velikim dijelom zahvaljujući 10 igranja, 74 jardi s golom koji je prožvakao gotovo šest minuta takta. Mornarički quarterback Tai Lavatai završio je vožnju svojim drugim brzim dodirom dana.

Ostatak utakmice Navy vs Army možete gledati uživo na CBS-u, CBSSports.com i CBS Sports App.